O firmie

ŁĄCZYMY SIŁY NIERUCHOMOŚCI KAROLINA KŁOSIŃSKA I KREDYTY KATARZYNA POMORSKA "GRAPE FINANCE"

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz z inicjatywy naszych wspólnych Klientów, którzy korzystają z pośrednictwa w nieruchomościach i poszukują finansowania -rozszerzamy ofertę o kredyty z Katarzyną Pomorska "Grape Finance" jedynym słusznym i godnym polecenia brokerem kredytowym. 

Nieruchomości Karolina Kłosińska to firma działającą w branży nieruchomości skoncentrowana głównie na lokalnym rynku. Moja wyjątkowość wynika z faktu, że udanie łączę  profesjonalizm z 13 letnim doświadczenie skupiając się na nieruchomościach. Doświadczenie zdobyłam w lokalnych i ogólnopolskich  przedsiębiorstwach. Przez ponad 10 lat zajmowałam się produktem deweloperskim międzynarodowej Spółki.  Obecnie zajmuję się nadzorem nad produktem lokalnych inwestorów, sprzedażą oraz wynajmem nieruchomości mieszkaniowych, gruntowych i komercyjnych.

Grape Finance Katarzyna Pomorska to firma mająca do dyspozycji pełną gamę produktów finansowych: kredyty hipoteczne, kredyty firmowe, pożyczki medyczne, produkty inwestycyjne. Pracujemy z bankami i firmami leasingowymi. Nasz zespół doradców to osoby z długoletnim doświadczeniem zawodowym jak również specjaliści w swojej dziedzinie. 

Misją Grape Finance jest niezależne doradztwo w wyborze najlepszego rozwiązania dla naszych klientów.

Naszą wspólną misją jest  indywidualne podejście do potrzeb Klienta oraz pomoc w znalezieniu wielu rozwiązań z zakresu finansowania i nieruchomości  w jednym miejscu z pośród najlepszych ofert na rynku. 

Serdecznie zapraszam do współpracy!

Katarzyna Pomorska i Karolina Kłosińska